Foteliki samochodowe 9-18 kg – Bobo Wózki

-/1
Ogłoszenie dodał: Wózki dla dzieci BoboWózki
Opublikowano: 23 kwietnia 2018 (6 lat temu)
81-581 Gdynia, Nowodworcowa 22

Oferujemy świeżo upieczonym rodzicom komfortowe i całkowicie bezpieczne wózki dziecięce oraz foteliki do samochodu. Stanowią one niezbędny element wyprawki dla malucha. W naszym starannie wyselekcjonowanym asortymencie znajdziecie wózki wielofunkcyjne, wózki 3w1, modele spacerowe i bliźniacze, a także foteliki do auta, pogrupowane według wieku i wagi malucha. Oferujemy także praktyczne akcesoria do wózków i fotelików, krzesełka do karmienia i łóżeczka dziecięce. Prowadzimy sprzedaż zarówno stacjonarną, jak i internetową. Wszystkie nasze działania podejmowane są z myślą o Twojej rodzinie i jej potrzebach. Zapewniamy wsparcie specjalistów, dostawę zakupu do domu, a także obsługę posprzedażową. Zobacz więcej na: foteliki samochodowe 9-18 kg.